O NAS

Nasza firma istnieje na rynku od 2003 roku. W tym czasie staramy ciągle się rozwijać, udoskonalać naszą ofertę i dopasowywać ją do potrzeb rynku. Dowodem tego jest wybudowanie w 2010 roku hali magazynowej i sklepu. Inwestycja ta pozwoliła nam znacznie poszerzyć gamę oferowanych produktów, a także wdrożyć w życie świadczenie usług stacjonarnych, takich jak mieszanie farb i tynków oraz zaginanie blach na wymiar. Warto wspomnieć, że cieszą się one dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Początkowo firma zajmowała się wyłącznie świadczeniem usług dekarskich, jednak zdobyte doświadczenie teoretyczne i praktyczne pozwoliło nam poszerzyć ofertę o usługi ciesielskie, docieplenia poddaszy, czy drobne usługi murarskie, co pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej wymagających dachów. Poza wiedzą i doświadczeniem, prace dekarskie wymagają pełnego profesjonalizmu, dlatego wspieramy się nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, co pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej wymagających dachów. Dodatkowo współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami z branży budowlanej oraz narzędziami sprawdzonych i uznanych marek takich jak Paslode® , FESTOOL® , STIHL®, Husqvarna® czy Makita®.

Posiadamy też własne rusztowanie, windę dekarską oraz samochody dostawcze jak i samochód z HDS. Ułatwia to nam w znacznym stopniu wykonywanie prac, a klientowi realnie zaoszczędzić pieniądze.

Klientowi zapewniamy kompleksowe wykonanie pokrycia dachowego od wykonania kosztorysów, poprzez fachowe doradztwo, aż po wykonanie i wykończenie. Swoje usługi świadczymy głównie na rynku lokalnym, jednak pochwalić możemy się również realizacją projektów budowlanych na terenie Niemiec oraz innych krajów europejskich.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

5

Doświadczenie

wiedzą teoretyczną łączymy z doświadczeniem praktycznym, które potwierdza ilość wykonanych przez nasz pokryć

4

Usługi dla firm oraz klientów indywidualnych

obsługujmy zarówno firmy jak i osoby fizycznie, wykonujemy duże inwestycje oraz małe, indywidualne projekty

4

Pomoc techniczna

służymy fachowym doradztwem, wspieramy zarówno klientów indywidualnych, jak i wykonawców

5

Potwierdzenie jakości

działamy głównie na rynku lokalnym juz ponad dekadę – fekty naszej pracy można ocenić samemu

5

Usługa z 8 % Vatem

klientom oferujemy wykonanie usługi wraz z dostarczeniem materiałów na 8% vacie lub na materiale dostarczonym przez inwestora

4

Kompleksowa obsługa

wykonujemy usługi od wyceny, po montaż. Jako dystrybutor materiałów i akcesoriów dekarskich oraz budowlanych jesteśmy w stanie zorganizwać wszystkie potrzebne materiały.

4

Bezpłatne wyliczanie kosztorysów

wyceny sporządzamy na podstawie projektów, lub po osobistych oględzinach istniejących już budynków. Chętnie doradzimy rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie, a także dopasujemy ofertę do oczekiwań klienta ZUPEŁNIE ZA DARMO

Napisz do nas

Gosławice ul. Strażacka 3, 46-380 Dobrodzień

034 35 75 089

507 063 864

519 171 771